MY JSME BVŠP

 BEACHVOLEJBALOVÁ ŠKOLA PRAHA

O NÁS

Po loňské velmi úspěšné sezóně, kdy navštěvovalo školu plážového volejbalu přes 230 mladých sportovců, i vás rádi přivítáme v našem areálu. Účastníme se pražské JUNIOR BEACHLIGY  v letních měsících i svazových turnajů.

 

Škola plážového volejbalu je pod metodickým vedením šéftrenéra Mgr. Martina Tichého, bývalého dlouholetého reprezentanta ČR, několikanásobného mistra ČR, člena metodické komise beachvolejbalu a trenéra reprezentace ČR neslyšících.

Provoz školy zajišťuje  Bc. Martin Šrámek, bývalý profesionální extraligový hráč, několikanásobný mistr ČR a licencovaného trenér beachvolejbalu.

S přípravou začínáme už od těch nejmenších, kteří navštěvují přípravku a pokračujeme napříč všemi kategoriemi, až do zařazení hráče či hráčky do naší elitní skupiny (akademie).

V tréninku se nezaměřujeme pouze na beachvolejbal (nácvik techniky, herní taktiky ....), ale také na kondiční část, do které patří rozvoj síly, vytrvalosti, výbušnosti, koordinace a mnoho dalšího.

CO JE NÁŠ CÍL 

Po loňské, velmi úspěšné sezóně, kdy jsme společnými silami vybojovali celkový titul PRAŽSKÉ JUNIOR LIGY a zapsali se mezi klubové velikány, bychom rádi navázali na tento úspěch znovu v novém roce. Zůstáváme však pokorní a naším primárním cílem je předávat zkušenosti a radost z krásného sportu jakým je beachvolejbal.

Další cíl, který si bereme za svůj, je vedení dětí ke zdravému životnímu stylu, který přináší sport a pohyb jako takový a vede nás k určité disciplíně, potřebné pro život a hlavně k rozvoji osobnosti. 

2X1A6154.jpg
NAŠE VIZE.

Společnou vizí do budoucna je dále rozšiřovat naší základnu, vybudovat další areál, který nám to umožní a zaškolit nové trenéry, kteří budou plně kvalifikováni pro trénink dětí.

Dále pak, vychovávat výkonnostní hráče, zařadit je na nejvyšší české beachvolejbalové okruhy v a umožnit jejich start i v zahraničních turnajích. 

Rádi bychom naše svěřence dále rozvíjeli ve směru profesionální přípravy, do které patří kondiční, nutriční příprava a nesmíme zapomínat ani na složku regenerace, která hraje velkou roli ve sportovní přípravě.

Toto bychom rádi dopřáli našim svěřencům v budoucnu, v naší akademii.

Beachvolejbalová škola Praha, z.s. každoročně „roste“. Jedná se o dynamický klub, který se snaží každý rok zkvalitnit své služby a posunout svojí myšlenku (obraz – tvář) dál. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a především na kvalitě! Ať jde o kvalitu tréninkového procesu, sebezdokonalování a sebevzdělávání našich trenérů aby mohli našim svěřencům předávat profesionální poznatky a rady tak po stránce materiální. Výchova našich svěřenců probíhá nejen po stránce sportovní, ale i psychické a duševní. Nechceme vychovávat pouze dobré sportovce, ale především skvělé a slušně vychované osobnosti. S tím souvisí i úzká spolupráce s rodiči našich svěřenců. Ano, vychovat reprezentanta je skvělá věc, ale mít krásný tým fungujících lidí (trenérů) a širokou základnu členů, kteří chápou vaší filozofii a řídí se jí je SEN, který chceme přetavit ve skutečnost.