PROJEKTY

 BEACHVOLEJBALOVÁ ŠKOLA PRAHA

S JUNIOREM NA BEACH

S juniorem na beach je unikátní projekt, kde si mohou zasoutěžit rodiče s dětmi  spolu, v organizovaném turnaji. Přihlašte se na náš turnaj s názvem BLUE a přesvěčte se sami.

HRAJ BEACH ZMĚŇ ŽIVOT

Hraj beach změň život je projekt, který má přilákat nové zájemce o tento sport. Bojíte se nových věcí, nebo si říkáte beach či volejbal jsem nikdy nehrál? a bojím se, že to budu ostatním kazit, nebo nevíte jak začít? - Máme tu pro vás řešení přihlašte se na kemp pro začátečníky, náš trenér Vás do toho nádherného sportu zasvětí a  vy už nebudete chtít hrát nic jiného. :)

BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE BVŠP

Beachvolejbalová škola Praha, z.s. každoročně „roste“. Jedná se o dynamický klub, který se snaží každý rok zkvalitnit své služby a posunout svojí myšlenku (obraz – tvář) dál. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a především na kvalitě! Ať jde o kvalitu tréninkového procesu, sebezdokonalování a sebevzdělávání našich trenérů, aby mohli našim svěřencům předávat profesionální poznatky a rady tak i o jejich zabezpečení po stránce materiální. Výchova našich svěřenců probíhá nejen po stránce sportovní, ale i psychické a duševní. Nechceme vychovávat pouze dobré sportovce, ale především skvělé a slušně vychované osobnosti. S tím souvisí i úzká spolupráce s rodiči našich svěřenců. Ano, vychovat reprezentanta je skvělá věc, ale mít krásný tým fungujících lidí (trenérů) a širokou základnu členů, kteří chápou vaší filozofii a řídí se jí je SEN, který chceme přetavit ve skutečnost.

KONTAKTY

Naše adresa
Domyno Sportovní Akademie

Novodvorská 1065/12, 142 01 Praha 4 – Libuš (vjezd z Chýnovské ulice)

Spojení MHD

ze stanice Kačerov - bus č. 215, 189
ze stanice Smíchovské nádraží - bus 197, 198
Zastávka Nové Dvory nebo Chýnovská

Recepce

Domyno Sportovní Akademie
tel.: 728 034 457, 261 342 444

Na

Manažer beachvolejbalového areálu

Bc. Martin Šrámek
tel.: 739 022 621

e-mail: beach@domyno.cz 

 

Šéftrenér beachvolejbalového areálu

Mgr. Martin Tichý

tel.: 775 981 809
e-mail: beachskola@domyno.cz   


Hlavní organizátor turnajů

Ing. arch. Filip Foglar 

tel: 774 900 809

e-mail: filip.foglar@gmail.com